Online katalogy internetových stránek

Advokátní a právnické služby

Kategorie služby - advokátní a právnické služby je určena pro všechny internetové stránky, které se zaměřením řadí do oblasti služby - advokátní a právnické služby.

Poskytujeme kompletní servis se založením firmy v Gruzii se sídlem v hlavním městě Tbilisi. Založení společnosti typu LTD, založení bankovního účtu v Gruzii a nominee služby. Založení organizační složky gruzinské firmy v České republice. Gruzie a její hlavní město Tbilisi je centrm a tygrem obchodu ve východní Evropě s vysokým stupňem rozvynutí slzžeb a technologií odpovádajícím západním normám s nezanedbatelnou výhodou kvalifikované a nákladově velmi dostupné pracovní síly.
http://www.gruzinskefirmy.cz
(Kliknutí: 2; Přidáno: Apr 30, 2017) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Služba rejstrikovysoud.cz přínáší služby v oblasti správy a změn zakladatelských listin ve firmách, sdruženích, spolcích a družstev. Usnadnímě vám změny ve společnosti a jejich pohodlné podání na obchodním a rejstříkovém soudu. Součástí je vyřízení noářských zápisů (jsou-li potřeba). Poskytujeme slzžby jako je změna obchondního názvu firmy, změna sídla společnosti, změna jednatele společnosti, zmena a prodej společnosti, likvidace společnosti, změna předmětu podníkání, vyřízení živnostenských listů a koncesí. Změny ve společnosti z pohodlí kanceláře nebo domova.
http://www.rejstrikovysoud.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Apr 30, 2017) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Virtuální kancelář poskytuje sídlo firmy na adrese virtuálního sídla firmy. Sloučástí virtuálního sídla je pronájem jednacích prostor v Praze, služby recepce otveřené 7 dní v týdnu nebo vlastní telefonní číslo na kterém se budou naše asistentky hlásit jménem vaší společnosti. Virtuální kancelář není jen virtuální kancelář, ale sdílená skutečná kancelář v době a čase kdy ji přesně potřebujete. Virtuální kancelářče v Praze je cenově efektivní řešení za zlomek ceny skutečné kanceláře.
http://www.virtualnikancelarepraha.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Apr 30, 2017) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Setřídit stránky dle: Abecedy Data Kliknutí Hodnocení    vzestupně | sestupně


 Víte, že FM group nabízí velmi velmi levné parfémy s provotřídní kvalitou a dlouhou výdrží?